Каяк Каное Центр – Київ

Вечірні прогулянки

ВЕЧІРНІЙ КАЯКІНГ

Декілька сезонів поспіль ми проводимо вечірні прогулянки на каяках щоп’ятниці увесь період часу, коли працюють Русанівські фонтани.

Уявіть собі захід сонця над величним Дніпром, головними мостами столиці, КиєвоПечерською Лаврою та кораблями, які причалюють до берега. Кульмінацією прогулянки феєрична вистава Русанівських світломузичних фонтанів, які вражають своєю красою малюнків зі світла та води.

На вечірню прогулянку група збирається ввечері на Гідропарку і веслує до Русанівських фонтанів, а назад повертається вже в сутінках з увімкненими ліхтариками на каяках.

Маршрут до 10 км, розрахований на 2,5-3 години. Час проведення залежить від заходу сонця.

Перед прогулянкою проводиться інструктаж: вам покажуть, як правильно тримати весло, основні рухи, як розвертатися та інше, допоможуть сісти в каяк та вийти на воду.

Якщо ви у пошуку незабутнього вечора, ця прогулянка каяками по Дніпру – те, що вам потрібно! 

Таку красу неможливо пропустити – одні з найгарніших фонтанів Східної Європи лише за декілька кроків від вас!

ЗАХІД СОНЦЯ НА SUP-БОРДАХ

З відкриттям станціі на озері Мартишів ми почали проводити щотижневі  SUP-прогулянки на заході сонця. А за численними побажаннями – і на Оболонь також.

Спокійне неспішне веслування на SUP-бордах після робочого дня спрямоване на відпочинок та розслаблення. Ми пропонуємо легкий перекус на бордах прямо на воді, спостерігаючи захід сонця.

Орієнтовний графік заходів сонця на SUP-бордах в сезон:
Мартишів: четвер
Оболонь: середа.
В залежності від сезону графік може мінятися.
Маршрут прогулянки: 5-7 км на 2,5 години у супроводі інструкторів. Час початку прогулянки залежить від часу заходу сонця.

Перед прогулянкою проводиться інструктаж: вам покажуть, як правильно тримати весло, основні рухи та інше, допоможуть зайти на борд та вийти на воду.

Ми з нетерпінням чекаємо сезон 2021 і незабутні вечори на SUP-бордах разом з вами.