Каяк Каное Центр – Київ

Школа каякінгу

Школа каякінгу від «Каяк Каное Центр — Київ» для початківців та любителів водного туризму

Сплави та походи річками, озерами чи будь-якими водоймами на каяках (байдарках) дають можливість відпочити від міської суєти, прислухатися до звуків природи та насолодитися її красою, привести до ладу думки та почуття.

Для тих, хто вирішив приєднатися до ланки каякерів або просто не уявляє життя без подорожей, пригод та плескоту води та хоче мандрувати далі, проводити час на воді безпечніше, впевненіше, повністю контролювати процес і насолоджуватися каякінгом на повну — «Каяк Каное Центр» відкриває в Києві Школу каякінгу.

В чому особливість нашої школи

Ми багато років свідомо утримувалися від відкриття Школи веслування, бо нашою філософією завжди був і є професіоналізм, методичність і системність. Ми не хотіли робити школу в стилі «дивися, як я вмію» і показувати, а тим паче вчити вас тому, що вам навряд чи знадобиться в реальному житті навіть раз на п’ять років. Натомість упродовж останніх трьох років ми працювали над освітою наших інструкторів в одній з найкращих каякерських організацій світу — British Canoeing. Інструктори отримали не лише круті особисті навички, але і перейняли досвід найавторитетніших тренерів, щоб методично і фахово передати вам систематизовані знання: від основ і до рівня впевненого користувача на великій серйозній воді, в походах та складних ситуаціях, де не лише треба допомогти, але і знати, як правильно отримати допомогу від колег.

Відвідувати заняття може кожен, незалежно від рівня спортивної підготовки. Достатньо лише вашого бажання відкривати для себе нові горизонти, отримувати задоволення від спілкування з однодумцями та завжди бути в хорошій фізичній формі.

Вас тренуватимуть професійні інструктори, що пройшли міжнародну підготовку та мають сертифікат British Canoeing. Вони допоможуть опанувати каякінг «з нуля» або удосконалити навички веслування та техніки рятування на воді.

Щоб урізноманітнити ваші заняття та відкрити вам акваторію Києва, ми вирішили проводити заняття на різних локаціях. Тому наші тренування проходитимуть почергово на території станцій прокату в Гідропарку та на Оболоні. Окрім того, ми підготували два окремих освітніх напрямки. Один — для каякерів-початківців, щоб ви змогли опанувати усі ази каякінгу, а другий — для досвідчених каякерів, які вже пройшли базовий курс та мають намір удосконалюватися в клубному середовищі, вивчати нові прийоми та техніки.

Для початківців та каякерів середнього рівня

Базовий курс з каякінгу розрахований на тих, хто:

 • лише починає сидіти в каяку та хотів би опановувати цей вид активності під професійним наглядом з правильною посадкою, постановкою рук, рухів, опори тощо;
 • вже спробував каякінг, відчув, що «це моє», і хотів би проводити час в каяку комфортніше, впевненіше і безпечніше;
 • вже має чималий досвід «веслування вперед», пройшов на каяку не одну сотню кілометрів і відчуває потребу в розширенні своїх знань і навичок.

Програма курсу для початківців охоплює 10 занять, розроблених досвідченими інструкторами:

 • Теоретичний блок, що знайомить з технікою веслування, необхідним спорядженням, основними правилами поведінки та безпеки на воді та іншою важливою для каякера інформацією.
 • Навчання каякерів понад 20 елементів керування каяком (байдаркою): руху вперед/назад, екстрених зупинок, техніки поворотів в різноманітних ситуаціях, зміщення в бік, різноманітних опор для утримання себе на воді.
 • Навчання основних прийомів саморятування та порятунку іншого каякера, якщо він перекинувся або випав з каяка: X-rescue, T-rescue, H-rescue та інші.

Після проходження курсу кожен охочий має можливість скласти іспит в інструктора British Canoeing і отримати міжнародний сертифікат каякера (обговорюється та оплачується окремо).

Для досвідчених каякерів

Тренування для каякерів, які мають достатній досвід у сплавах та походах та пройшли базовий курс програми British Canoeing, складаються з теоретичних та практичних занять, що стосуються:

 • з розвитку силової витривалості та швидкісних навичок під час веслування;
 • удосконалення технік порятунку та самопорятунку; 
 • навчання каякерів різних технік ескімоського перевороту — постановки перевернутого каяка на рівний кіль прямим чи зворотнім «гвинтом» або «важелем», що особливо необхідно вміти, долаючи річки з порогами, великі морські простори чи водосховища.

Вартість послуг та умови тренування

Базовий курс для початківців та каякерів середнього рівня:

 • Вартість одного заняття — 350 грн.
 • Вартість повного курсу з 10 занять за теоретичною та технічною програмами з передплатою — 3000 грн.
 • Кількість учасників в одній групі: до 8 каякерів.

Тренування для досвідчених каякерів: вартість одного заняття — 350 грн.

Для тренування вам необхідно мати з собою змінний одяг, взуття (крокси або неопренові боти), тонку неопренову кофту (рекомендовано), рушник, на деяких тренуваннях для початківців знадобиться затискач для носа (для тренувань досвідчених каякерів він є обов’язковим).

Відкрийте для себе Школу каякінгу від «Каяк Каное Центр – Київ» 

Приєднуйтесь до нашої дружньої сім’ї каякерів, відкривайте для себе нові горизонти, щоб збирати яскраві враження в скарбничку накопичених знань. 

Професіоналізм, методичність і системність підходу до навчання — те, що ми гарантуємо кожному, хто відвідує нашу Школу каякінгу. Завдяки тренерському складу, який має міжнародну сертифікацію British Canoeing, ви:

 • отримаєте корисний досвід для впевненого керування каяком та порятунку на воді, який може знадобитися у реальному житті;
 • зможете не лише сплавлятися акваторією міста, але і брати участь в серйозних походах, не боячись складних ситуацій на великій воді.

За всіма наявними питаннями звертайтесь за телефоном: +38067-866-24-24.

До зустрічі на тренуваннях!