Каяк Каное Центр – Київ

Корпоративи та тимбілдинги

Корпоративи та тимбілдинги на каяках і SUP-бордах — відмінний неформальний відпочинок з колективом 

Корпоративні сплави та водні походи на байдарках, каяках і SUP-бордах — відмінна можливість цікаво провести час на свіжому повітрі, згуртувати колектив та поспілкуватися з колегами поза стінами компанії. Прогресивні керівники встигли оцінити переваги такого тимбілдингу. Тому й ви не втрачайте можливості помилуватися островами та затоками Дніпра, краще пізнати кожного колегу, виявити неформальних лідерів, створити потрібну атмосферу в колективі для досягнення поставлених цілей.

Оформіть корпоративну заявку на активний командний відпочинок на воді та отримайте можливість:

 • вибрати будь-який із запропонованих варіантів відпочинку;
 • обговорити деталі маршруту і внести свої корективи в організацію водного походу;
 • домовитися про точку старту, транспортні послуги, індивідуальне обслуговування групи, супровід інструкторів і навіть більше.

Корпоративні заходи, які ми організуємо

Командна прогулянка річкою — справжня пригода, яка вимагає злагодженої роботи кожного учасника команди. Будь-який із запропонованих нами варіантів проведення корпоративу на каяках гарантує незабутню подорож з колегами річкою, дарує заряд бадьорості та енергії, яскраві враження.

Прогулянка популярним маршрутом

З обраного вами пункту прокату вирушите в захопливу дво- тригодинну водну прогулянку на каяках (байдарках) чи SUP-бордах одним з маршрутів, що розташовані поблизу відправної прокатної станції. Ви зможете побачити мальовничі береги та заплави Дніпра, поглянути на місто з іншого ракурсу, зробити на згадку фото на каяках або SUP-бордах на тлі Русанівських фонтанів, Оболонської набережної та інших впізнаваних куточків столиці. Спокійне неспішне веслування гарантує відмінний активний відпочинок на свіжому повітрі кожному учаснику команди.

Ранкові/вечірні катання

Унікальна можливість зустріти світанок або провести захід сонця на воді. Ми організуємо окрему прогулянку для вашої групи, де ви з колегами зможете побачити, як прокидається чи засинає мегаполіс, насолодитися ранковою тишею або помилуватися вогнями вечірнього Києва.

Пікнік

Корпоратив на байдарках з можливістю відсвяткувати дні народження співробітників, завершення комерційного проєкту або просто провести вихідний день з колегами з шашликами чи барбекю в мальовничому небагатолюдному місці. План заходу такий: вихід з пункту прокату на каяках/сапах і мініпохід до одного з мальовничих островів або берегової локації, куди зазвичай неможливо дістатися суходолом. Ви зможете насолодитися фантастичним краєвидом та провести час з вашими колегами в незвичному місці та розділити емоції, які ще довго згадуватимете та обговорюватимете в стінах вашої компанії, плануючи наступний похід водою.

**відпочинок (їжу та безалкогольні напої замовник організовує самостійно). 

Корпоративні сплави на каяках 

На вибір доступні три варіанти групових походів на каяках по акваторії Дніпра або Десни:

 1. Виходимо з пункту прокату, сплавляємося за течією до обраної клієнтом точки фінішу, де ми забираємо плавзасоби.
 2. Ми доставляємо плавзасоби на точку старту, звідки група сплавляється до пункту прокату.
 3. Ми привозимо плавзасоби на точку старту та забираємо їх на точці фінішу (за межами станцій прокату).

Виїзні корпоративи на сапах та каяках

Виїзна точка прокату організовується в обраному замовником місці проведення корпоративу, куди ми доставляємо каяки/SUP-борди та супутнє спорядження. Перед водною прогулянкою інструктор проводить навчання з техніки веслування, пояснює рівень складності маршруту, випускає групу на воду. Наприкінець заходу ми забираємо плавзасоби.

Регулярні прогулянки на каяках

Регулярний колективний відпочинок допоможе ще більше згуртувати співробітників для досягнення загальних поставлених цілей, не випадаючи при цьому з робочого графіка. Ви можете замовити не одноразовий корпоратив на байдарках, а зробити ранкові або вечірні прогулянки на каяках чи сапах традицією для вашої команди. Колегам завжди буде що обговорити в неформальному просторі за цікавим і корисним заняттям.

Ексклюзив

Індивідуальні корпоративні заходи або тимбілдинг на каяках ми організуємо чітко слідуючи всім вашим побажанням, запропонуємо унікальні маршрути легкі та середньої складності (від 5 до 30 км), а також обговоримо варіанти та деталі активного відпочинку, які ви б хотіли додати до водної подорожі.

VIP-обслуговування

Ми завжди надаємо послуги на вищому рівні:

 • завчасне бронювання флоту (до 100 осіб);
 • обслуговування на прокаті без черги та очікування плавзасобів;
 • послуги досвідченого інструктора, який підбере екіпіровку індивідуально для кожного учасника сплаву, проведе повний інструктаж з правил поведінки та безпеки, випустить групу на воду;
 • супровід вашої команди протягом усього маршруту професійним інструктором, який пройшов міжнародну підготовку та має сертифікат міжнародного рівня від Британської асоціації з веслування British Canoeing.

Вартість послуг

Вартість організації корпоративу/тимбілдингу розраховується індивідуально з урахуванням:

 • місця, дати та часу проведення сплаву;
 • кількості учасників;
 • формату і тривалості заходу.

За бажанням за окрему оплату можна замовити на згадку професійну фото- і відеознімання вашого заходу.

Чим корпоративи та тимбілдинги на каяках корисні для колективу

Ми впевнені, що ваші співробітники будуть задоволені корпоративом на каяках. Зміна обставин відкриє друге дихання, підніме настрій, допоможе людям, які працюють в одному офісі, подивитися один на одного з іншого боку. До того ж сплав вимагає злагодженої командної роботи, що допомагає згуртувати колектив, отже дасть можливість працювати разом з новою енергією.

Вибирайте програму корпоративу і зв’язуйтеся з нами. Будь-який запропонований на сайті варіант можна змінювати та коригувати, враховуючи поставлені завдання. Ми із задоволенням обговоримо всі деталі та врахуємо ваші побажання щодо проведення, місця та часу, підберемо оптимальний маршрут, щоб захід вийшов максимально цікавим, якісним та безпечним. Для цього у нас є надійна технічна база, грамотні організатори та досвідчені професійні інструктори.

З усіх питань замовлення та організації корпоративу телефонуйте:

+38068-303-65-65