Каяк Каное Центр

Послуги

Прокат каяків і SUP-бордів
у Києві

На сьогодні на станціях мережі “Каяк Каное Центр” – Київ зосереджений найбільший та найсучасніший прокатний флот з каяків і SUP дощок в Україні.

В оренду надаються морські каяки та SUP дошки

Оренда каяків йде в комплекті з веслом та страхувальним жилетом, оренда SUP дошки – в комплекті з веслом та страхувальним шнуром, за потреби також видається страхувальний жилет. Перед виходом на воду – обов’язковий інструктаж на станції прокату.

Спорядження надається на умовах публічної оферти

Зберігання приватних плавзасобів

Якщо у вас є власний каяк і він десь в гаражі чи на балконі займає багато місця, привозьте його нам на зберігання!

 • Склади/станції прокату знаходяться під постійною пультовою сигналізацією.
 • Плавзасіб приймається під опис з маркуванням.
 • Послуга доступна на Оболоні та Гідропарку, а в перспективі — на Корчуватому, Славутичі та озері Мартишів.

Екскурсії на каяках

За попередніми оцінками загальна протяжність водних туристичних маршрутів для каяків лише в адміністративних межах міста Києва становить понад 250 км. Київ красиве місто, а Дніпро – велика мальовнича ріка. Безліч цікавих місць, щоб подивитись. А з каяку все відкривається з незвичного ракурсу.

Щосезону в будні дні ми проводимо регулярні ранкові прогулянки. Це і помірний фітнес, і емоційний релакс, і вдалий початок для продуктивного дня. А також можливість побачити з іншого ракурсу, як прокидається Київ. Маршрут 5-7 км на 2-2,5 години, підходить для новачків та батьків з дітьми від 6 років. Прогулянки супроводжує фотограф, фотографії розміщуються на фотостоку, доступ надається учасникам безкоштовно.

Особливою є вечірня прогулянка, яку котрий сезон поспіль ми проводимо щоп’ятниці. Група збирається ввечері на Гідропарку і веслує до Русанівських світломузичних фонтанів, а назад повертається вже в сутінках з увімкненими ліхтариками на каяках. Маршрут до 10 км, розрахований на 2,5-3 години. 

Прогулянки на SUP-бордах

На станції прокату Оболонь в сезон проводяться регулярні ранкові прогулянки на SUP-бордах у поєднанні з фітнес-вправами. Чудовий варіант бадьорої ранкової зарядки на свіжому повітрі. Час 2-2,5 години, маршрут до 5 км.

З відкриттям станціі на озері Мартишів ми почали проводити щотижневі прогулянки на заході сонця. Спокійне неспішне веслування на SUP-бордах по тихому озеру після робочого дня спрямоване на відпочинок та розслаблення. Ми пропонуємо легкий перекус на бордах прямо посеред озера, спостерігаючи захід сонця.

Організація корпоративів

Прогресивні керівники знають, що вдало організований корпоративний захід має допомогти створити дружні відносини, підтримати рівень довіри та взаємодопомоги між співробітниками, зміцнити корпоративну культуру.

Для вашого колективу ми пропонуємо активний командний відпочинок на свіжому повітрі – корпоратив у форматі квесту на каяках між островами та заплавами Дніпра. Захоплюючий екшн спрямований на об’єднання зусиль команди заради спільної мети – пошуку скарбів на одному з островів.

Наші клієнти: «Нова пошта», Туроператор «Країна UA», Київський Бізнес клуб, бізнес школа PRO PM та інші

Для замовлення організації корпоративу телефонуйте:
+38068-303-65-65

Тренування для каякерів

В сезон ми проводимо заняття для тих прихильників водного туризму, для кого каякінг – не лише прогулянка по тихій воді. Тренування проходять на морських каяках на наших пунктах прокату.

На заняттях:

 • Теоретичний блок: техніка веслування, рівні складності річок, необхідне спорядження, техніка безпеки та інша важлива для каякера інформація;
 • Техніка веслування, прийоми та фішки від нашого тренера;
 • Рятувальні роботи. Основні прийоми порятунку: X-rescue, T-rescue, H-rescue.
 • Основи самопорятунку – як поводитися, коли твій каяк перевернувся на воді.
 • Ескімоський переворот.

Обери свій АБОНЕМЕНТ

₴1 750 - 12 000

 • Безлімітні ранкові прогулянки на каяках та SUP-бордах.
 • Всі походи на каяках/SUP в межах Києва зі станцій прокату.
 • Прокат спорядження на 3 години на день без обмежень за кількістю днів на місяць.
 • Прокат 4 та 5 годин на день з переліком групових активностей і тренувань.
 • Можливість придбання абонементу ALL INCLUSIVE на 1, 2, 3 місяці або на весь сезон.