АБОНЕМЕНТИ на прокат

Обирайте свій варіант абонементу.

Правила та умови використання АБОНЕМЕНТА на прокат спорядження в мережі станцій прокату «Каяк Каное Центр» в місті Києві

 1. Абонемент є персональним та іменним строковим записом в електронному реєстрі мережі станцій прокату каяків, каное, САПів — «Каяк Каное Центр» в місті Києві, який дає право його власнику на використання прокатного спорядження за цінами та на умовах, що відповідають категорії (виду) придбаного абонемента.
 2. Передання абонемента третім особам заборонене і призводить до його анулювання без відшкодування вартості.
 3. Абонемент прив’язується до номера телефону власника абонемента, який є ідентифікатором особи. Кожному власнику абонемента може надаватися клубна картка компанії.
 4. Власник абонемента має право на отримання послуги прокату в пріоритетному позачерговому порядку.
 5. Абонемент охоплює прокат спорядження лише зі станції прокату в межах одного робочого дня в мережі станцій прокату «Каяк Каное Центр» в місті Києві.
 6. Вартість прокату понад тривалість, що визначена конкретною категорією (видом) Абонемента, сплачується відповідно до прейскуранта (прайс-листа) станції прокату та рахується як така, що починається з першої години.
 7. Абонемент не поширюється на прокат спорядження з вивезенням та/або його переміщенням за межі прокату.
 8. Абонемент діє на будь-якій станції прокату мережі «Каяк Каное Центр» у місті Києві у робочі години.
 9. Абонемент дає право на щоденне використання одного стандартного комплекту спорядження будь-якого класу за вибором власника абонемента (каяка або SUP-дошки) тривалістю, що відповідає виду абонемента.
 10. Вартість прокату додаткових аксесуарів оплачується окремо.
 11. Якщо абонемент охоплює участь в планових/регулярних заходах (ранкових прогулянках, фітнес-запливах, сплавах, тренуваннях тощо), абонемент покриває одне місце учасника такого заходу.
 12. Абонементи (незалежно від виду) не поширюються на нерегулярні заходи, які проводяться мережею станцій прокату «Каяк Каное Центр» у місті Києві та не носять регулярного характеру, тобто є разовими.
 13. Абонемент не поширюється на заходи та заняття, які організовуються на станціях прокату третіми сторонами та контрагентами мережі станцій прокату.
 14. Термін дії абонемента – 1 місяць.
 15. Вартість абонемента в грн на місяць залежно від виду та наповнення послуг:

Вартість абонементів: 

“Ранкова пташка” – 1750 грн. Безлімітний ранковий САП/каяк (групове заняття SUP-фітнес або групова прогулянка на 2 години з 7:30 до 9:30).

“Пригоди кличуть” – 3000 грн. Всі походи на каяках/САП в межах Києва зі станцій прокату протягом місяця. 

Starter – 2800 грн. Прокат САП/каяк по 3 години на день (без лімітів по днях тижня і кількості днів на місяць).

Master – 3350 грн. Прокат САП/каяк по 4 години на день + Ранковий САП/каяк (групове заняття або групова прогулянка з 7:30 до 9:30) + Тренування на каяках (по системі Вritish Сanoeing)

ALL-inclusive  – 4000 грн на 1 місяць. Прокат САП/каяк по 5 годин на день + Ранковий САП/каяк (групове заняття або групова прогулянка з 7:30 до 9:30) + Походи на каяках/САП + Вечірні прогулянки + Тренування на каяках (по системі Вritish Сanoeing)

ALL-inclusive на 2 місяці/3 місяці/весь сезон – 7200 грн/9600 грн/12000 грн.

16.  Реєстрація абонементу здійснюється шляхом заповнення анкети.

17. За власником абонемента закріплено менеджера з роботи з клієнтами, який надає інформаційну та консультаційну поміч протягом строку дії абонемента. Номер телефону менеджера повідомляється індивідуально під час придбання абонемента.