Каяк Каное Центр

Про нас

МІСІЯ І ФІЛОСОФІЯ

«Каяк Каное Центр» — національний оператор партнерської мережі пунктів прокату спорядження для водного туризму. Ми маємо багатий досвід, розуміємо специфіку своєї справи та даруємо вам можливість подивитися на світ з іншого боку, доторкнутися до живої природи та знову віднайти рівновагу.
Ми переконані, що щире задоволення криється в деталях. Кожна модель каяка, кожне весло і кожен жилет для кожного окремого пункту прокату ретельно підібрані, щоб оптимально відповідати умовам використання, вашому рівню підготовлення та допомагати вам максимально комфортно і безпечно зблизитись з природою.

Каяк Каное Центр SUP

ЕКОЛОГІЧНІСТЬ

Екологічність не лише модний тренд, для нас це спосіб життя та наш світогляд. Ми активно підтримуємо екологічні проекти, а саме – Екопарк Осокорки. Регулярно проводимо акваплогінги – заходи за прибирання річкового сміття на каяках. В сезон на всіх пунктах прокату діє акція #ЧистіРіки: ми даємо каяки та SUP дошки в прокат БЕЗКОШТОВНО за умови, якщо ви трохи попрацюєте і позбираєте з води сміття. 😉

РУЙНУЄМО МІФИ

«Каяк Каное Центр» руйнує три найголовніших міфи щодо каякінгу та SUP-бордингу:

Міф №1: «Це небезпечно».

Туристичний і прогулянковий каякінг на спокійній воді є одним з найбезпечніших видів активного відпочинку. Перекинутися в каяку не так просто, як здається. Ймовірність перекинутися в одномісному каяку на наших прокатах статистично менше ніж 0,5%, а ймовірність перекинути двомісний каяк зовсім близька до нуля. Після вступного інструктажу вам буде простіше зробити це спеціально. Якщо вам все-таки вдалося перевернути каяк (що трапляється вкрай рідко), ви завжди захищені надійним і комфортним жилетом.

Міф №2: «Цьому складно навчитися».

Насправді туристичний каякінг і SUP дуже простий вид активного відпочинку, який легко опанувати. Понад 90% всіх наших клієнтів побачили вперше каяк саме у нас на прокаті. Через 5–10 хвилин після проходження кваліфікованого вступного інструктажу ви вже цілком впевнено користуватиметеся каяком або SUP-дошкою на воді. Після години веслування ви вже можете змінити спорядження і пересісти на просунуті моделі туристичних каяків.

 Міф №3: «Це дуже дорого».

Спостерігаючи на воді красиві різноколірні каяки, багато з перехожих часто думає, що це дуже дороге задоволення, оскільки воно має солідний та естетичний вигляд. Насправді каякінг і веслування на SUP-дошках фінансово доступні кожному. «Каяк Каное Центр» вибудовує максимально лояльні ціни на прокат спорядження, щоб кожен охочий міг спробувати цей захопливий вид активного відпочинку. Година або дві в каяку коштує не дорожче середньостатистичного чека у швидкоїжі чи походу в кіно на двох осіб. А в будні дні навіть дешевше!

Немає обмежень за віком, рівнем фізичного підготовлення або фінансовими можливостями. У нас тренуються навіть люди, які приїжджають на інвалідних візках. В «Каяк Каное Центр» є можливості для заняття спортом кожного. Ми робимо водний туризм доступним для всіх!

БАГАТО СТАНЦІЙ ПРОКАТУ, БЛИЗЬКИХ ДО ВАС

Ми відкрили 9 станцій прокату по всьому Києві. Ретельно обирали розташування кожної. Враховували транспортну інфраструктуру та доступність цікавих маршрутів для прогулянок каяками та SUP-дошками.

ВСЕ НЕОБХІДНЕ ДЛЯ КОМФОРТНОГО КАЯКІНГУ!

Для прогулянок на каяках не існує вікових обмежень і не потрібно спеціального фізичного підготовлення. Ми створюємо умови комфортного каякінгу для кожного:

  • професійний інструктаж, допомога у виборі спорядження та оптимального маршруту;
  • дитячі крісла для «сімейних» каяків, зручні страхувальні жилети та легкі весла, щоб ви могли взяти з собою на прогулянку дітей;
  • допомога інструктора на всіх етапах для людей з обмеженими можливостями;
  • знижки для студентів, пенсіонерів та учасників АТО;
  • абонементи та дисконтні картки з доступною формою оплати.

КАЯКІНГОВІ ЗАХОДИ ТА ПОДІЇ

Каякінг зближує! Це простір для спілкування, нові враження, тема для розмови, привід для зустрічі… Ми вкладаємо душу в організацію подій та заходів, щоб об’єднати активних людей.

🔸 Ранковий каякінг та SUP-прогулянки;

🔸 Вечірні прогулянки на каяках до Русанівських фонтанів;

🔸 Одноденні сплави до Жукового острова, навколо острова Муромець, озерами Осокорків, під дванадцятьма мостами Києва;

🔸 BBQ-пікнік посередині Дніпра, походи на SUP-дошках, свято відкриття/закриття сезону, полювання за штормами на Київському водосховищі, Новорічний ялинковий каякінг… — це далеко не весь перелік унікальних сезонних подій, який постійно поповнюється.

Тренування каякерів

ТРЕНУВАННЯ ДЛЯ КАЯКЕРІВ

В сезон ми проводимо заняття для тих прихильників водного туризму, для кого каякінг не лише прогулянка тихою водою. Залежно від умов, в цьому виді спорту може бути закладено багато екстриму. Тренування проходять на морських каяках на наших пунктах прокату. На заняттях викладається техніка веслування, основи порятунку, ескімоський переворот, а також фішки від нашого тренера.

Каяк-маркет

КАЯК-МАРКЕТ

Захоплення каякінгом логічно досягає тієї стадії, коли виникає необхідність мати своє спорядження. Можливо, це не власний каяк одразу, але неопренові рукавички чи взуття каякеру завжди потрібні. Аксесуари для активного відпочинку на воді, спеціальний каякерський одяг, сучасні каяки, байдарки, каное, SUP та багато іншого ви знайдете в інтернет-магазині https://kayakmarket.com.ua/

Ваші позитивні враження від каякінгу — наша найвища цінність. Ми прагнемо, щоб ви полюбили його так, як любимо його ми!

Завжди раді бачити вас на наших пунктах прокату!