Каяк Каное Центр

Про нас

МІСІЯ І ФІЛОСОФІЯ

Каяк Каное Центр — національний оператор партнерської мережі пунктів прокату спорядження для водного туризму. Ми маємо багатий досвід, розуміємо специфіку своєї справи і даруємо вам можливість подивитися на світ з іншого боку, доторкнуться до живої природи і знову знайти почуття рівноваги.

Ми переконані, що щире задоволення криється в деталях. Кожна модель каяка, кожне весло і кожен жилет для кожного окремого пункту прокату, ретельно підібрані так, щоб вони оптимально відповідали умовам використання, вашому рівню підготовки і допомагали вам максимально комфортно і безпечно зблизитись з природою.

Каяк Каное Центр SUP

ЕКОЛОГІЧНІСТЬ

Екологічність не лише модний тренд, для нас це спосіб життя та наш світогляд. Ми активно підтримуємо екологічні проекти, а саме – Екопарк Осокорки. Регулярно проводимо акваплогінги – заходи за прибирання річкового сміття на каяках. В сезон на всіх пунктах прокату діє акція #ЧистіРіки – ми даємо каяки та SUP дошки в прокат БЕЗКОШТОВНО за умови, якщо ви трохи попрацюєте і позбираєте з води сміття. 😉

РУЙНУЄМО МІФИ

Каяк Каное Центр руйнує три найголовніших міфи про каякінг та SUP-бордінг:

Міф №1: «Це небезпечно».

Туристичний і прогулянковий каякінг на спокійній воді є одним з найбезпечніших видів активного відпочинку. Перекинутися в каяку не так просто, як здається. Ймовірність перекинутися в одномісному каяку на наших прокатах статистично менше 0,5%, а ймовірність перекинути двомісний каяк зовсім близька до нуля. Після вступного інструктажу вам буде простіше зробити це спеціально. А на випадок, якщо вам все-таки вдалося перевернути каяк (що трапляється вкрай рідко), ви завжди підкріплені надійним і комфортним жилетом.

Міф №2: «Цьому складно навчитися».

Насправді, туристичний каякінг і SUP дуже простий вид активного відпочинку, який легко освоїти. Більше 90% всіх наших клієнтів побачили вперше каяк саме у нас на прокаті. Через 5-10 хвилин після проходження кваліфікованого вступного інструктажу ви будете вже цілком впевнено користуватися каяком або SUP дошкою на воді. Після години веслування ви вже зможете міняти спорядження і пересісти в більш просунуті моделі туристичних каяків.

 Міф №3: «Це дуже дорого».

Спостерігаючи на воді красиві різнокольорові каяки багато з перехожих часто думають, що це дуже дороге задоволення, оскільки виглядає дуже солідно і естетично. Насправді, каякінг і веслування на SUP дошках фінансово доступні кожному. Каяк Каное Центр вибудовує максимально лояльні ціни на прокат спорядження, щоб кожен бажаючий зміг спробувати цей захоплюючий вид активного відпочинку. Година або дві в каяку обійдеться не дорожче середньостатистичного чеку в фастфуді чи походу в кіно на двох. А в будні дні навіть дешевше!

Для вас немає обмежень за віком, рівнем фізичної підготовки або фінансовими можливостями. У нас займаються каякінгом навіть люди, які приїжджають до нас на інвалідних візках. В Каяк Каное Центрі є можливості для заняття спортом кожному. Ми робимо водний туризм доступним для всіх!

БАГАТО СТАНЦІЙ ПРОКАТУ, ЯКІ БЛИЗЬКО ДО ВАС

Ми відкрили 9 станцій прокату по всьому Києву. Ретельно обирали розташування кожної. Враховували, щоб вам було зручно доїхати до станції, а також, щоб з неї відкривалися цікаві маршрути для прогулянок каяками та SUP дошками.

ВСЕ НЕОБХІДНЕ ДЛЯ КОМФОРТНОГО КАЯКІНГУ!

Для прогулянок на каяках немає вікових обмежень і не потрібно спеціальної фізичної підготовки. Ми створюємо умови комфортного каякінгу для кожного:

  • професійний інструктаж, допомога у виборі спорядження і оптимального маршруту;
  • дитячі крісла для «сімейних» каяків, зручні страхувальні жилети і легкі весла для того, щоб ви могли взяти з собою на прогулянку дітей;
  • допомога інструктора на всіх етапах для людей з обмеженими можливостями;
  • знижки для студентів, пенсіонерів та учасників АТО;
  • абонементи і дисконтні картки з доступною формою оплати.

КАЯКІНГОВІ ЗАХОДИ ТА ПОДІЇ

Каякінг зближує! Це простір для спілкування, нові враження, тема для розмови, привід для зустрічі… Ми вкладаємо душу в організацію подій та заходів, щоб об’єднати активних людей!

🔸 Ранковий каякінг та SUP-прогулянки;

🔸 Вечірні прогулянки на каяках до Русанівських фонтанів;

🔸 Одноденні сплави до Жукового острова, навколо острова Муромець, озерами Осокорків, під дванадцятьма мостами Києва;

🔸 BBQ-пікнік посередині Дніпра, походи на SUP дошках, свято відкриття/закриття сезону, полювання за штормами на Київському водосховищі, Новорічний ялинковий каякінг… — це далеко не весь перелік  унікальних сезонних подій, який постійно поповнюється.

Тренування каякерів

ТРЕНУВАННЯ ДЛЯ КАЯКЕРІВ

В сезон ми проводимо заняття для тих прихильників водного туризму, для кого каякінг – не лише прогулянка по тихій воді. В залежності від умов, в цьому виді спорту може бути закладено багато екстриму. Тренування проходять на морських каяках на наших пунктах прокату. На заняттях: техніка веслування, основи порятунку, ескімоський переворот, фішки від нашого тренера.

Каяк-маркет

КАЯК-МАРКЕТ

Захоплення каякінгом логічно досягає тієї стадії, коли виникає необхідність мати своє спорядження. Можливо, це не власний каяк одразу, але неопренові рукавички чи взуття каякеру завжди потрібні. Аксесуари для активного відпочинку на воді, спеціальний каякерський одяг, сучасні каяки, байдарки, каное, SUP та багато іншого ви знайдете в інтернет-магазині https://kayakmarket.com.ua/

Ваші позитивні враження від каякінгу – наша найвища цінність. Ми прагнемо, щоб ви полюбили його так само, як любимо його ми!

Завжди раді бачити вас на наших пунктах прокату!