Каяк Каное Центр – Київ

Сплави

Квітень 2021
Травень 2021
No event found!
Load More

Для одноденних походів і сплавів ми вибрали найцікавіші маршрути в Київській акваторії. Це гарна можливисть провести активно час на свіжому повітрі та побачити під іншим кутом зору місце, де ми живемо. 
Ми розділили походи і сплави, бо так вірніше. Похід – це маршрут 20-25 км, який починається і завершується на одному пункті прокату. Сплав – це рух по течії. Ми сплавляємося з пункту А в пункт Б. Сплав передбачає трансфер каяків та каякерів, тому вартість на сплави трохи вища.
В сезон  походи і сплави проводяться у вихідні дні згідно опублікованого графіку. В міжсезоння – в залежності від погодних умов, про що ми повідомляємо за декілька днів.

Похід на каяках довкола острова Великий

На півночі Києва біля дамби є Великий острів, який можна обійти на каяках. Маршрут для тих, хто полюбляє простори і вражаючі краєвиди: ми побачимо Вишгород на пагорбах і Київську ГЕС. Для відпочинку група зупиняються на самому острові, де чистий піщаний пляж і високі сосни.

Старт і повернення на прокаті Оболонь.
Відстань: 20-25 км.

Похід на каяках озерами Екопарку Осокорки

Маршрут пролягає Екопарком Осокорки на південному лівобережжі Києва. Три великі озера Мартишів, Тягле і Небреж з’єднанні між собою протоками. З Небрежа бере початок річка Підбірна. Навколо неймовірна природа Екопарку, яка дивом збереглася поруч з щільним житловим масивом.

Старт і повернення на прокаті Мартишів.
Відстань: 20-25 км.

Сплав навколо острова Муромець

Похід на каяках довкола острова Муромець

Маршрут по північній акваторії Києва. Починається з затоки Наталка на Оболоні, і далі вверх проти течії до русла Десни і переливної греблі між Десенкою і Десною. Повернення назад затишною річкою Бобрівнею, де квітнуть жовті глечики, а під гілками на берегах ховаються черепашки. 

Старт і повернення на прокаті Оболонь.
Відстань: 20-25 км.

Похід на каяках лабіринтами Жукового острова

На маршруті індустріальні цікавинки:  Девіаційна вежа і Сталінський тунель, а також русло річки Либідь і затонулий корабель. Більша частина подорожі проходить мальовничими вузькими протоками під гілками сторічних дерев. 

Старт і повернення на прокаті Корчувте.
Відстань: 20-25 км.

Сплав до Жукового острова та "Сталінського тунелю"
Сплав до Жукового острова та "Сталінського тунелю"

Сплав обвідним каналом Київського водосховища 

Мальовничий маршрут лише для досвідчених каякерів! Перші 20 км насичені різноманітною природою: берези, сосни, круті береги, завалені дерева, вузькі ділянки крізь очерет. На другій частині маршруту важкопрохідних ділянок не буде, можна йти швидко, насолоджуючись темпом. 

Збір на прокаті Оболонь, трансфер до Ровжів і звідти старт, фініш на Оболоні.
Відстань: 43-45 км.

Нічний сплав 8 мостів Києва 

Яскрава нічна подорож через весь Київ – з півночі на південь вниз за течією Дніпра під вісьмома мостами міста.
Сплав, насправді, не важкий. Але у вас має бути каякерський досвід, щоб впевнено йти з групою вночі.

Старт на прокаті Оболонь, фініш на прокаті Славутича.
Відстань: 20-25 км.

Сплав до Жукового острова та "Сталінського тунелю"