Каяк Каное Центр – Київ

Одноденні сплави

Травень 2023
Червень 2023
Липень 2023
No event found!
Load More

Подивіться на Київ з нового ракурсу: походи та сплави на каяках Дніпром та річками столиці

Бажаєте влаштувати перезавантаження й відпочити від повсякденної суєти, трудових буднів у задушливому офісі та інших турбот? Професійно організовані одноденні сплави на каяках і байдарках — чудова можливість змінити оточення та отримати незабутні враження та натхнення, не виїжджаючи за межі міста. За один вихідний день ви побачите стільки, скільки може вміститися в повноцінний тур:

  • познайомитеся з архітектурним ансамблем берегів Дніпра і забутими артефактами міста;
  • зазирнете в потаємні природні куточки озер і річок дніпровських островів;
  • помилуєтеся мальовничою природою околиць, квітучими жовтими глечиками та білим і рожевим лататтям;
  • поспостерігаєте за лелеками та чаплями, що гніздяться на берегах, та черепашками, що гріються на сонечку.

Додайте до цього дружню атмосферу, нові знайомства, привал з відпочинком на чистому небагатолюдному пляжі, фотографії на згадку та яскраві емоції.

Одноденні сплави та походи на каяках в Києві — найкращий варіант активного і насиченого відпочинку 

Не відмовляйте собі в задоволенні відправитися в сплав або похід річками Київщини та акваторією Дніпра, доторкнутися до живої природи, насолодитися близькістю води, чистим повітрям та провести час в хорошій компанії.

Будь-який із запропонованих нами маршрутів продуманий до дрібниць, неймовірно цікавий і максимально безпечний. Всі маршрути промаркрвані відповідно до рівня навичок користувачів, а більшість з них підходить навіть для непідготовлених новачків. У поході або сплаві групу завжди супроводжує професійний інструктор, який має великий досвід і є професіоналом своєї справи. Плавзасоби, весла, страхувальні жилети та інше спорядження підбираються індивідуально для кожного каякера.

Чим наші походи відрізняються від сплавів? У першому випадку будьте готові на каяку (байдарці) подолати приблизно 20–25 км маршруту, який починається і закінчується в одному пункті прокату. У другому — ви будете переміщатися за течією річки з пункту А в пункт Б.

З якої точки столиці сплавлятися — вирішуйте самі. Вибирайте маршрут походу чи сплаву на каяках згідно з опублікованим графіком і вирушайте в цікаву подорож головною водною артерією України та Київською акваторією.

Похід на каяках “Серцем Києва”

Маршрут пролягає центром міста і дає можливість киянам та гостям столиці поглянути на стародавній величний Київ зсередини. Пройдемо повз Подільсько-Воскресенський, Петрівський та Північний мости, обігнемо Острів Лопухуватий і зупинимося тут на привал. Побачимо мальовниче правобережжя Дніпра: Оболонь, Рибальський півострів, Поділ. На Пішохідному мосту в жилетах і з веслами зробимо на згадку класні фото.

Старт і повернення на прокаті Гідропарк.
Відстань: 24-25 км.

Похід на каяках довкола острова Великий

На північ від Києва, нижче дамби Київського водосховища є острів Великий, дістатися якого можна лише водою. Маршрут для тих, хто полюбляє простори та неймовірні краєвиди. Пройдемо через затоку Верблюд, мальовниче та поросле водяними ліліями озеро Лукове, крізь неймовірну вікову діброву зі старезними дубами, побачимо Вишгород на пагорбах і Київську ГЕС, обігнемо острів та вийдемо там, де Десна впадає у Дніпро. Для відпочинку група зупиняється на самому острові на чистому піщаному пляжі із високими соснами.

Старт і повернення на прокаті Оболонь.
Відстань: 20-25 км.

Похід на каяках озерами Екопарку Осокорки

Маршрут пролягає екопарком «Осокорки», що розташований на південному лівобережжі столиці, схований між дачним масивом та бетонними джунглями Осокорків. Екопарк пронизаний каналами та озерами та дарує неймовірні враження втечі від галасу міста, навіть не покидаючи при цьому його меж. Пройдемо на каяках чотири великі озера — Мартишів, Святище, Тягле і Небреж та три малих — Піскун, Підбірна, В’язки, які з’єднанні між собою протоками, та побачимо неймовірну природу, що дивом збереглася поруч з щільним житловим масивом.

Старт і повернення на прокаті Мартишів.
Відстань: 20-25 км.

Сплав навколо острова Муромець

Похід на каяках довкола острова Муромець

Маршрут по північній акваторії Києва. Вирушаємо з затоки Наталка на Оболоні та далі вгору проти течії Дніпра до гирла Десни та переливної греблі між протокою Десенкою і річкою Десною. Повернемося вузькою затишною річкою Бобрівнею, де протягом літа квітнуть жовті глечики, а під гілками на берегах ховаються маленькі черепашки.

Старт і повернення на прокаті Оболонь.
Відстань: 20-25 км.

Похід на каяках лабіринтами Жукового острова

Надзвичайно цікавий маршрут поруч з промисловим районом Корчувате. На маршруті вас чекають індустріальні цікавинки: загадкова Девіаційна вежа, що стоїть посеред Дніпра, Сталінський тунель з кажанами на стінах, штучний, але від цього не менш красивий Київський водоспад і затонулий корабель «Капітан Остапенко». Більша частина подорожі проходить мальовничими вузькими протоками, що пронизують острів, під гілками багатовікових крислатих дубів, найстаршому з яких понад 600 років, та в оточенні квітучого білого латаття.

Старт і повернення на прокаті Корчувте.
Відстань: 20-25 км.

Сплав до Жукового острова та "Сталінського тунелю"
Сплав до Жукового острова та "Сталінського тунелю"

Сплав обвідним каналом Київського водосховища 

Мальовничий маршрут лише для досвідчених каякерів або для тих, хто вже декілька разів брав участь у наших сплавах в межах Києва і тепер хоче повеслувати на дикій природі від душі! Перші 20 км насичені різноманітною природою: берези, сосни, круті береги, завалені дерева, вузькі ділянки, де доведеться пробиратися крізь очерет. На другій частині маршруту важкопрохідних ділянок не буде, можна йти швидко, насолоджуючись темпом. На сплаві обвідним каналом можна зустріти рідкісних і дуже красивих птахів, таких як орлан, білохвіст, рибалочка, жовна. Також ми пропливатимемо повз боброву хатинку і можемо зустріти черепах.

Збір на прокаті Оболонь, трансфер до Ровжів і звідти старт, фініш на Оболоні.
Відстань: 43-45 км.

Нічний сплав 8 мостів Києва 

Яскрава нічна подорож через весь Київ — з півночі на південь вниз за течією Дніпра під вісьмома мостами міста через Дніпро. Сплав не важкий, але у вас має бути каякерський досвід, щоб впевнено йти з групою вночі. Подивимось на вогні Подолу, підсвічені нічні мости, побачимо нічні пагорби Правобережжя, Лавру і Батьківщину-Мати, зробимо привал з перекусом на островах посеред Дніпра, неймовірні фото та зустрінемо світанок у Галерній затоці.

Старт на прокаті Оболонь, фініш на прокаті Славутича або Корчуватого .
Відстань: 20-25 км.

Сплав до Жукового острова та "Сталінського тунелю"
Сплав до Жукового острова та "Сталінського тунелю"

Сплав Десною 

Досвідченим каякерам пропонуємо здійснити стрімкий сплав на велику дистанцію річкою Десною. На цьому сплаві за межами Києва буде можливість насолодитися мальовничими краєвидами та численними заповідними зонами берегів і повеслувати від душі, бо течія допомагатиме гребти ще швидше.

Збір на прокаті Оболонь, трансфер до с.Пірнове і звідти старт, фініш на Оболоні.
Відстань: 48-50 км.

Вихідний день на воді — відпочинок, доступний кожному! 

Ми гарантуємо доступність відпочинку на воді кожному, кому цікавий водний туризм: надаємо професійний інструктаж, допомогу інструктора для людей з обмеженими можливостями, дитячі крісла для сімейних прогулянок по воді.

Щоб здійснити подорож на каяках, потрібне лише ваше бажання. Тому завжди раді вас бачити в наших пунктах прокату!