Каяк Каное Центр

Правила бронювання

На наших прокатах каяки та SUP-борди видаються в порядку живої черги. Вам не потрібно попередньо записуватися перед тим, як до нас прийти, не потрібно перетелефоновувати. Ми працюємо для вас як заклад зі своїм стабільним графіком та надаємо послуги відповідно до умов публічної оферти.

Проте, якщо ви бажаєте забронювати плавзасіб, це можливо, але за певних умов.

ПРАВИЛА БРОНЮВАННЯ ПЛАВЗАСОБІВ:

  • Ми бронюємо спорядження лише на початок роботи прокату (під відкриття), або одразу на цілий день.
  • МІНІМАЛЬНЕ замовлення при бронюванні відтепер – ТРИ ГОДИНИ прокату.
  • Для бронювання ЗАВЖДИ здійснюється ПЕРЕДОПЛАТА.
  • Бронювання також може здійснюватися для обслуговування корпоративних заходів, днів народжень та великих груп (оплачується за окремим корпоративним тарифом).
  • При бронюванні відлік часу розпочнеться від часу початку роботи станції прокату, а не з моменту твого виходу на воду, як зазвичай. (Тому просимо приходити зазделегідь).

Умова про пізнє скасування (Late cancelation)

Пізнім скасуванням вважається скасування бронювання після 18:00 дня, який передує даті на яку заброньовано плавзасоби. При пізньому скасуванні ми повертаємо тільки 50% сплаченої суми. Бронювання/скасування бронювання на наступний день здійснюється до 18:00 дня, який передує дню надання послуги прокату.

У випадку несприятливих погодних умов, за яких надання послуги є неможливим, ваше оплачене бронювання враховується як “депозит” який ви зможете використати в будь-який інший день, або обміняти його на подарунковий сертифікат на ту ж суму. Несприятливими вважаються умови за яких станція прокату зачинена (гроза, штормове попередження, затяжний проливний дощ). Не вважаються несприятливими погодні умови за яких станція прокату працює і надає послуги в звичному режимі.

Бронювання день-в-день неможливе! (Записи про бронювання передаються на прокати ввечері попереднього дня).

Ми також НЕ робимо бронювань в середині дня. Це пов’язано з тим, що ми не знаємо коли з води повернуться каяки/SUP-борди, які взяли до цього і спрогнозувати це вкрай важко. А коли ми не знаємо чи каяк/SUP повернеться до моменту вашого приїзду – ми не можемо вам щось обіцяти.

Ви також можете зателефонувати на прокат і уточнити чи є вільні каяки чи SUP які вас цікавлять (якщо не беруть слухавку значить касир зайнятий). Інколи ми можемо “притримати” для вас ваш улюблений каяк/SUP на кілька хвилин. Але це тільки у випадку, якщо ви чітко знаєте номер каяка/борду, який ви хочете.

З питань бронювання плавзасобів просимо звертатися за телефоном: +38 067 866 2424.

Пункти прокату